StorageCraft PolskaSC_LOGO-TAG_VERT_4C

jest dystrybutorem rozwiązań amerykańskiej firmy StorageCraft Technology Corporation na terenie Polski. Specjalizuje się w rozwiązaniach do backupu i odzyskiwania danych dla małych
i średnich przedsiębiorstw.

Od samego początku firma zajmuje się rozwiązaniami do backupu, szczególny nacisk kładąc na skrócenie do minimum czasu potrzebnego na przywrócenie do działania systemów informatycznych po awarii.

Produkty firmy StorageCraft były wielokrotnie nagradzane w USA, jak również na innych rynkach światowych.
W Europie firma działa w 14 krajach.

Backup i szybkie odzyskiwanie danych po awarii

 

StorageCraft swoją ofertę kieruje zarówno do odbiorców końcowych (domowe  biura,  mały i średni biznes, oddziały dużych korporacji), jak i dla firm świadczących usługi innym podmiotom. Firma kładzie szczególny nacisk na maksymalne skrócenie czasu potrzebnego na przywrócenie działania systemów informatycznych po awarii oraz na prostotę obsługi.

Kopia zapasowa wykonywana przez StorageCraft zawsze obejmuje cały dysk lub partycję ze wszystkimi danymi, aplikacjami oraz systemem operacyjnym tworząc tzw. obraz dysku, co daje 100% gwarancję przywrócenia wszystkich danych. Możliwa jest replikacja backupu na dysk lokalny, sieciowy lub do chmury. Oprogramowanie działa w tle i nie przeszkadza w normalnej pracy. Wykonywane kopie (poza pierwszą) są przyrostowe i zwykle nie są większe niż kilka czy kilkanaście megabajtów. Istnieje możliwość przesłania aktualizacji backupu stacji roboczej poprzez łącze 3G lub WiFi do centrali firmy.

Zastosowano technologie odtwarzania obrazu dysku na innym sprzęcie – Hardware Independent Restore oraz HeadStart Restore i VirtualBoot pozwalające na uzyskanie pełnego dostępu do danych w ciągu kilku minut, bez względu na rozmiar backupu.
Rozwiązanie posiada system centralnej instalacji i administracji poprzez konsolę StorageCraft ShadowControl CMD, która umożliwia również śledzenie statusu backupów dla poszczególnych komputerów oraz weryfikację ich poprawność.

Nowe ceny rozwiązań StorageCraft

Od 1 października 2014 nowe ceny z atrakcyjnymi rabatami na niemal każdy produkt w ofercie StorageCraft!

 

Produkty firmy StorageCraft

ShadowProtect Desktop – backup i szybkie odzyskiwanie danych, przeznaczone dla stacji roboczych i laptopów, pracujących pod systemem Windows.

ShadowProtect Server – backup i szybkie odzyskiwanie danych, przeznaczone dla serwerów Windows.

ShadowProtect SBS – backup i szybkie odzyskiwanie danych, przeznaczone dla serwerów Windows Small Business Server.

ShadowProtect Virtual – backup i szybkie odzyskiwanie danych dla maszyn wirtualnych, pracujacych w środowiskach VMware, MS Hyper-V, Citrix i Oracle.

ShadowProtect IT Edition -mobilne narzędzie do backupu i odzyskiwania danych.

Dodatkowe narzędzia

ShadowProtect Granual Recovery for Exchange – rozszerzenie programu ShadowProtect Server, przeznaczone do selektywnego odzyskiwania z backupu poszczególnych skrzynek pocztowych systemu MS Exchange, poszczególnych wiadomości czy nawet pojedynczych załączników wiadomości.

ShadowProtect ImageManager – narzędzie umożliwiające zarządzanie plikami backupu, pozwalające m.in. na weryfikację backupów, konsolidację i retencję backupów przyrostowych czy automatyczną replikację backupów do innej lokalizacji.

ShadowControl CMD – rozwiązanie do monitorowania stanu backupów w sieci. Informuje administratora o krytycznych parametrach związanych z wykonaniem backupów na poszczególnych maszynach, tym samym gwarantuje, że ich jakość jest zgodna z oczekiwaniami.

 

Bezpłatne Webinaria StorageCraft

Chcesz poznać rozwiązania ShadowProtect firmy

StorageCraft? Zapraszamy na bezpłatne Webinaria on-line.

 

Odnośnik do strony: http://www.stc-polska.pl/Wydarzenia/Webinaria

 

SP-GRE_Logo2_ML01c