O nas

 

Jesteśmy firmą usługowo-consultingową działającą w branży Technologii Informacyjnych od ponad 10 lat.

 

Posiadamy bogatą historię oraz doświadczenie we współpracy z wieloma firmami i instytucjami. Jednak ciągle rozwijający się rynek informatyczny nie daje nam chwili wytchnienia. Jako ludzie ambitni, kreatywni i działający z pasją stale poszerzamy swoją wiedzę oraz doskonalimy umiejętności.

Nasza oferta skierowana jest do klientów z różnorodnych branż. Zarówno do firm, które juz istnieją i chcą się rozwijać, ale także do tych, które dopiero powstają i wchodzą na rynek. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a rozumiejąc potrzeby rozwoju, projektujemy rozwiązania elastyczne, działające wydajnie dziś, jak i w przyszłości.
Bezpieczeństwo i ochrona danych oraz całej infrastruktury informatycznej jest zawsze myślą przewodnią naszych działań. Planowanie, programowanie, budowanie i utrzymanie systemów, są nastawione na maksymalizację zysków naszych Klientów poprzez podniesienie wydajności pracy w ich przedsiębiorstwach.

Tworząc ofertę stawiamy na kompleksowość w działaniu. Starannie dobraliśmy naszych doradców, techników i dostawców, tak aby nasza oferta stanowiła spójną całość.

Indywidualne podejście, wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza, gwarantują właściwe zastosowanie technologii ściśle dopasowanych do potrzeb odbiorców. Naszym największym sukcesem jest pomoc w organizacji pracy i zadowolenie naszych Klientów, co bezpośrednio wpływa na zwiększenie konkurencyjności na rynku.

Jesteśmy sprawdzonym, solidnym partnerem, którego najważniejszym kryterium działania jest zadowolenie Klientów.

 

Zapraszamy do współpracy

Zespół KALBAR